Strona główna 2021-11-30T16:06:33+00:00

Remonty jachtów i łodzi w Gdańsku – Nikmat

Nikmat z Gdańska przeprowadza remonty jachtów i łodzi wykonanych z drewna i laminatu, a także z aluminium i ze stali. W ramach remontu oferujemy szeroki zakres prac, które przywrócą jachtom i łodziom zarówno sprawność, jak i utracone walory estetyczne. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi realizacjami, gwarantuje sprawne i rzetelne wykonanie usługi zgodnie z wytycznymi klienta. Zaproponujemy również rozwiązania, które korzystnie wpłyną na kondycję i wygląd Państwa jachtów i łodzi, a co za tym idzie – zapewnią większe bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z żeglugi.

Prace wewnątrz i na zewnątrz jachtów i łodzi

Świadczymy usługi obejmujące kompleksową renowację jachtów i łodzi – prowadzimy prace zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jednostek pływających. Współpracujemy z rzemieślnikami specjalizującymi się w dziedzinach niezbędnych podczas prac przywracających sprawność jachtom i łodziom. Należą do nich:

  • mechanicy,
  • szkutnicy,
  • żaglomistrzowie,
  • lakiernicy,
  • stolarze i wielu innych.

Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nie tylko podstawowe usługi z zakresu renowacji łodzi i innych jednostek, takie jak malowanie i lakierowanie jachtów, ale również naprawę kadłuba, ocenę i wymianę śruby napędowej czy diagnostykę silnika. Proponujemy także renowację wnętrza, obejmującą wykonanie podłogi, balustrady czy wykończenie pokładowej łazienki.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym

Podczas renowacji łodzi i jachtów wykorzystujemy nowoczesne technologie, dzięki którym możemy zaproponować Państwu obszerną listę usług. Nasz warsztat wyposażyliśmy w urządzenia do produkcji laminatów epoksydowych w technologii vacuum. Metoda ta zapewnia wyższą jakość wyrobów – forma nie zawiera powietrza, które mogłoby niekorzystnie wpłynąć na grubość ścianek, co poprawia ich wytrzymałość i sztywność. Posiadamy również komory lakiernicze umożliwiające szybszą realizację prac, które dzielimy na dwa etapy – lakierowanie i suszenie. Te i pozostałe urządzenia zapewniają nie tylko wysoką jakość usług, ale również oddanie jednostki do Państwa dyspozycji w wyznaczonym terminie.

Zimowanie jachtów i łodzi

Dla wygody naszych klientów oferujemy kompleksową usługę zimowania jachtów wraz z przygotowaniem łodzi do zimowania. Dzięki temu właściciel jednostki pływającej nie musi samodzielnie przeprowadzać napraw i konserwacji oraz sprawdzać stanu technicznego jachtu, zanim przekaże nam go na przechowanie do wiosny. W tym przypadku to my zajmujemy się wszystkim, co niezbędne, aby zapewnić łodzi doskonałą sprawność w kolejnym sezonie.

 

Montaż sterów strumieniowych

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu z biurem firmy Nikmat znajdującym się w Gdańsku.

Zobacz Realizacje

Nikmat Grodzki Dawid

Telefon kontaktowy:
789 390 587

 

E-mail do biura:
biuro@nikmat.pl

 

Adres:

Gdańsk 80-722, ul. Sztutowska
Regon: 22 11 85 729
NIP: 5832848039

 

Skontaktuj się z nami

    Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 © Nikmat Grodzki Dawid